261 222 111 9 - 17 hod.
Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Porovnat
0

Oblíbené produkty

0
  • Nemáte žádný oblíbený produkt

Košík 0 0
Ušetřete! Nakupte ještě za 499 Kč a máte dopravu ZDARMA.
Menu
Největší showroom fitness
a welness v ČR
Zkušení a proškolení prodejci
i servis
99 % sortimentu máme skladem

Písková filtrace Prostar 2 - Black edition

Písková filtrace Prostar 2 - Black edition

Průtok: 2 m3/hod
Příkon: 85 W
Písková náplň: 8,5 kg

Datum: 18.4.2016 14:06 Odpovědi: 26

Seznam otázek a odpovědí k produktu

Autor:Karel Čiháček Datum:29.8.2017 13:34

Hadice jako náhradní díl.

Mám od Vás filtraci ProStar 2. Praskla mi při demontáži krátká propojovací hadice. Lze ji u Vás koupit. Našel jsem ve Vší nabídce jen na větší filtrace.
Autor:Shop Marimex.cz Datum:29.8.2017 15:13

Re: Hadice jako náhradní díl.

Dobrý den, hadici si můžete objednat emailem. Skladové číslo: 10624097, cena: 129 Kč + případné poštovné, pokud ji budete chtít zaslat na dobírku. Skladem jsou poslední 3 ks.
Autor:Jirka Datum:8.6.2017 23:28

Hadice součástí?

Doby den, jsou vsechny hadice soucasti baleni? V manualu je napsano "2x Hadice (d 32 mm, 3m) - Volitelné – nemusí být součástí balení" tak se chci zeptat, jestli tyto hadice jsou soucasti baleni nebo se musi dokoupit?
Autor:Jiří Laburda Datum:9.6.2017 08:33

Re: Hadice součástí?

Dobrý den, u této filtrace jsou hadice součástí balení.
Autor:wasserbauer Datum:18.5.2017 16:18

prostar2

muze byt pouzita i pro zapusteny bazen? resp. utahneto cerpadlo?
diky
Autor:Jiří Laburda Datum:19.5.2017 09:16

Re: prostar2

Dobrý den, použít tuto filtraci pro zapuštěný bazén nedoporučujeme.  Zapuštěné bazény mají velký objem a tato filtrace je určena pro malé nadzemní bazény.
Autor:Lucie Datum:9.3.2017 14:55

Náhrada za kartušovou filtraci

Dobrý den. loni jsme u vás pořídili "Bazén Tampa 3,05x0,76 m s kartušovou filtrací" Chtěla bych se zeptat jakým typem by jste mi doporučili nahradit kartušovou filtraci? Chtěli bychom nějakou filtraci pro ten náš malý bazén , ale takovou která dokáže udržet vodu opravdu křišťálově čistou. Kartušovou filtraci už bohužel nikdy více, byla úplně k ničemu. Předem moc děkuji za odpověď. Přeji hezký den.
Autor:Jiří Laburda Datum:9.3.2017 15:00

Re: Náhrada za kartušovou filtraci

Dobrý den, můžete použít např. filtraci Prostar 4 nebo Sand 4. Samozřejmě je pak nutné starat se správně o bazénovou vodu, používat bazénovou chemii a bazén pravidelně čistit.
Autor:monika Datum:7.1.2017 07:33

solarni ohrev

Dobrý den .zakoupila jsem tuhle filtraci kvuli tomu ze je tišší a mám solární ohřev takovou tu polokouli.utahne to tahle filtrace? Nebo to ani nemam zapojovat? K bazénu 305 x 76
Autor:Jiří Laburda Datum:9.1.2017 09:59

Re: solarni ohrev

Dobrý den, pro solární ohřev Pyramida je doporučený průtok filtrace 4 m3/hod. Podle zkušeností našich klientů zapojením ohřevu do okruhu fungovat bude, ale znatelně se zpomalí průtok filtrace. 
Autor:Martina Datum:20.7.2016 21:23

Písek do filtrace

Dobrý den, chci se zeptat jaký písek do filtrace Prostar 2 pořídit? Děkuji
Autor:Jiří Laburda Datum:21.7.2016 08:53

Re: Písek do filtrace

Dobrý den, doporučujeme tento písek: http://www.marimex.cz/filtracni-pisek-aquamar-25-kg/
Autor:Milan Šauer Datum:19.7.2016 00:24

Samonasávací

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli čerpadlo z bazenu do filtru nasává samo, či jen tlačí do bazenu přefiltrovanou vodu zpět do bazenu? Děkuji Š
Autor:Jiří Laburda Datum:19.7.2016 09:39

Re: Samonasávací

Dobrý den, filtrace samonasávací není, pro správnou funkci je ji třeba zavodnit.
Autor:Daniel Tengler Datum:10.7.2016 12:07

Slabý tlak

Dobrý den, na manometru se nezobrazuje žádný tlak. Otestoval jsem manometr silným fouknutím a je v pořádku. Po odšroubování manometru a spuštění filtrace voda jenom vytéká. Je to v pořádku? Překontroloval jsem i těsnost všech spojů a jsou také v pořádku. Uvnitř bazénu je na sání velký tlak a na vpusti také. Děkuji za odpověď.
Autor:Jiří Laburda Datum:11.7.2016 09:47

Re: Slabý tlak

Dobrý den, pokud jsem to dobře pochopil, filtrace funguje správně - vodu nasává a vypouští. Čerpadlo není tlakové, proto se může zvýšení tlaku projevit jen když je např. znečištěný písek a je třeba filtraci propláchnout.
Autor:Andrea Datum:7.7.2016 21:29

Filtrace

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,zda tato filtrace bude stačit i na bazén 3,66 x 0,91 nebo je lepší koupit již Prostar 4 Děkuji
Autor:Jiří Laburda Datum:8.7.2016 09:24

Re: Filtrace

Dobrý den, na tento bazén bychom už doporučovali zakoupit filtraci Prostar 4.
Autor:Filip Datum:6.7.2016 11:02

vysavač

Dobrý den,
lze na tuhle filtraci napojit vysavač nečistot? Když vysavač napojím fitrace přestane nasávat vodu.

Děkuji za odpověď
Autor:Jiří Laburda Datum:7.7.2016 10:49

Re: vysavač

Dobrý den, tato filtrace je na použití bazénového vysavače slabá. Každopádně vyzkoušejte ještě úzkou sací hubici vysavače, teoreticky by to jít mělo. Pokud vůbec v okruhu neproudí voda, je chyba někde jinde - např. filtrace se zavzdušňuje apod.
Autor:Zdeněk Datum:4.7.2016 23:21

solární ohřev

Dobrý den, můžete mi doporučit solární ohřev, který by byl vhodný pro použití na bazén 3,66x0,91 s pískovou filtrací Prostar 2. Děkuji
Autor:Jiří Laburda Datum:8.7.2016 11:15

Re: solární ohřev

Dobrý den, pro méně výkonné filtrace je určen tento solární ohřev: http://www.marimex.cz/ohrev-solarni-slim-flexi/
Autor:Laura Datum:1.7.2016 21:37

zkalená voda

Dobrý den.
Mám problém s touto filtrací.
Když ji vypnu a zapnu za pár hodin, vlítne mi do bazénu na začátku filtrace nežistota z písku.
I když zapnu proplac a výplach a poté filtrování, stane se to samé.
Jsem z toho už zoufalá :-(
Děkuji
LK
Autor:Jiří Laburda Datum:4.7.2016 15:08

Re: zkalená voda

Dobrý den, doporučoval bych zkontrolovat sestavení filtrace, výšku písku a funkčnost těsnícího ventilu. Při prvním spuštění není neobvyklé, že se jemný písek z filtrace vyplaví, ale pokud je to častěji, problém bude buď v těsnosti hlavy filtrace nebo v rychlém  přepínání ventilu z proplachu na filtraci.. 
Autor:MILAN ZEZULA Datum:1.7.2016 08:03

VHODNOST POUŽITÍ

Dobrý den, mám kruhovou vířïvku (objem cca 1m3), nedaří se mně udržovat vodu pomocí kartušové filtrace, byla by tato písková filtrace vhodná?
Autor:Jiří Laburda Datum:1.7.2016 09:27

Re: VHODNOST POUŽITÍ

Dobrý den, písková filtrace není určena pro filtrování vody ve vířivce. Vířivka má svou filtraci. Chápeme, že udržovat velmi teplou vodu je nesnadné, proto taky doporučujeme častější výměnu vody. 
Největší showroom bazénů a trampolín v ČR
Zkušení a proškolení prodejci i servis
99% sortimentu máme skladem
Pohodlné a rychlé doručení